Ferie nad Bałtykiem
Autor: kfarens23 | Kategorie: Domki w Jarosławcu 
03 grudnia 2015, 23:47

Wakacje to z pewnością sezon urlopowy – to właśnie wówczas dzieci nie chodzą do szkoły, a dorośli kombinują na dużo sposób, gdzie wyjechać. Dość często decydujemy się na wczasy za granicą Rzeczpospolitej fantazjując o wielkich wycieczkach i nieznanych krainach. W zasadzie trafiamy jednakże do nadmorskich kurortów, w których oprócz plaży nie ma nic pociągającego do zobaczenia i w których brakuje atrakcji. Zapominamy o tym, że Rzeczpospolita Polska też leży nad morzem, które może zaoferować nam niezmierzoną ilość imprez, festiwali i podobnych uciech.

 

Najsłynniejsza nadmorska miejscowość?

 

Jedną z miejscowości, która znana jest na kompletną Europę mając na uwadze urządzaną w niej imprezę, jest bezsprzecznie Jarosławiec. To właśnie tutaj każdego roku zjeżdżają amatorzy biegania, aby wziąć udział w rzadkim nigdzie indziej Międzynarodowym Biegu po Plaży – dystans piętnastu kilometrów obfituje nie tylko w ponętne uliczki Jarosławca, lecz też w leśne ścieżki i rzecz jasna plażę!

 

Nocleg w dniu Międzynarodowego Biegu po Plaży?

 

Wybierając się na ten bieg należałoby już wcześniej pomyśleć o noclegu – większość kwater prywatnych i pensjonatów jest obłożona w tej dacie niemal w stu procentach! Należałoby zwrócić jednak uwagę na domki w Jarosławcu, dlatego, że ich zapłata będzie porównywalna do innych miejsc noclegowych, a luksus odpoczynku po biegu i wysiłku fizycznym – znacznie większy! Pamiętajmy jednakże o tym, żeby rezerwacji dokonać dużo wcześniej!

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz